Już w najbliższą Niedzielę o godzinie 13:00 rozpocznie się ostatnie spotkanie w tym roku kalendarzowym, w którym nasza drużyna zmierzy się z 4 ligowym KS Spójnia Landek w ramach finału okręgowego Pucharu Polski.

Drużyna z Landeka, w tegorocznych rozgrywkach Pucharu Polski w pierwszej rundzie rozprawiła się z GKS Czarni Jaworze 4:1, w drugiej rundzie otrzymała wolny los, aby w ćwierćfinale pokonać kolejnego reprezentanta okręgówki LKS Bestwina 3:1. W półfinale na drużynę naszego Niedzielnego rywala czekał Czechowicki MRKS, który przegrał po rzutach karnym z KS-em.

Nasza „druga” drużyna w tegorocznych rozgrywkach musiała rozegrać 4 mecze, aby znaleźć się w wielkim finale.      W pierwszej rundzie pokonaliśmy rezerwy Rekordu Bielsko-Biała 3:1, w drugiej rundzie wyższość naszej drużyny musiała uznać KS Bystra, którą pokonaliśmy 4:2. W ćwierćfinale nasza drużyna okazała się lepsza od Rotuza Bronów, pokonując go 3:1, a w półfinale rozegraliśmy swój najlepszy mecz w tegorocznych pucharach pokonując wyżej notowany LKS Czaniec 3:1.

Patrząc na poziom rozgrywkowy obydwóch drużyn faworyt może być tylko jeden, jednak nasza drużyna potrafi grać z wyżej notowanymi rywalami o czym mogliśmy się przekonać nawet w tegorocznym Pucharze Polski. W tym meczu nasza drużyna, będzie potrzebować waszego wsparcia, aby w końcu zdobyć ten upragniony Puchar Polski. Serdecznie zapraszamy naszych sympatyków do wspierania drużyny w Jasienicy. Początek spotkania o 13:00. Emocji na pewno nie zabraknie, oby tych tylko pozytywnych.