Klasa B (Podokręg Bielsko) sezon 2021/2022 -Terminarz

Kolejka nr 3
2021-09-04/16:00 LKS ZAPORA PORĄBKA – KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2021-09-04/17:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE – LKS ZAPORA WAPIENICA II -:-
2021-09-04/17:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE – LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2021-09-05/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK II – GLKS WILKOWICE II -:-
2021-09-05/15:00 KS BYSTRA II – LKS BESKID GODZISZKA -:-
2021-09-05/16:00 LKS GROŃ BUJAKÓW – UKS ROTUZ – BRONÓW II -:-

Kolejka nr 4
2021-09-11/16:00 LKS BESKID GODZISZKA – LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE -:-
2021-09-11/16:00 KS ISKRA RYBARZOWICE – LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2021-09-12/11:00 UKS ROTUZ – BRONÓW II – KS BYSTRA II -:-
2021-09-12/13:00 LKS ZAPORA WAPIENICA II – LKS ZAPORA PORĄBKA -:-
2021-09-12/15:00 GLKS WILKOWICE II – LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2021-09-12/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK II – GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE -:-

Kolejka nr 5
2021-09-18/16:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE – GLKS WILKOWICE II -:-
2021-09-18/16:00 LKS ZAPORA PORĄBKA – KS SPÓJNIA LANDEK II -:-
2021-09-18/16:00 LKS GROŃ BUJAKÓW – LKS ZAPORA WAPIENICA II -:-
2021-09-18/16:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE – UKS ROTUZ – BRONÓW II -:-
2021-09-18/16:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG – LKS BESKID GODZISZKA -:-
2021-09-19/15:00 KS BYSTRA II – KS ISKRA RYBARZOWICE -:-

Kolejka nr 6
2021-09-25/16:00 KS ISKRA RYBARZOWICE – LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE -:-
2021-09-25/16:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE – LKS ZAPORA PORĄBKA -:-
2021-09-26/11:00 UKS ROTUZ – BRONÓW II – LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2021-09-26/13:00 LKS ZAPORA WAPIENICA II – KS BYSTRA II -:-
2021-09-26/15:00 GLKS WILKOWICE II – LKS BESKID GODZISZKA -:-
2021-09-26/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK II – LKS GROŃ BUJAKÓW -:-

Kolejka nr 7
2021-10-02/15:00 LKS ZAPORA PORĄBKA – GLKS WILKOWICE II -:-
2021-10-02/15:00 LKS GROŃ BUJAKÓW – GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE -:-
2021-10-02/15:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE – LKS ZAPORA WAPIENICA II -:-
2021-10-02/15:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG – KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2021-10-02/15:00 LKS BESKID GODZISZKA – UKS ROTUZ – BRONÓW II -:-
2021-10-03/15:00 KS BYSTRA II – KS SPÓJNIA LANDEK II -:-

Kolejka nr 8
2021-10-09/15:00 KS ISKRA RYBARZOWICE – LKS BESKID GODZISZKA -:-
2021-10-09/15:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE – KS BYSTRA II -:-
2021-10-09/15:00 LKS ZAPORA PORĄBKA – LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2021-10-10/13:00 LKS ZAPORA WAPIENICA II – LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2021-10-10/15:00 GLKS WILKOWICE II – UKS ROTUZ – BRONÓW II -:-
2021-10-10/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK II – LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE -:-

Kolejka nr 9
2021-10-16/15:00 LKS GROŃ BUJAKÓW – GLKS WILKOWICE II -:-
2021-10-16/15:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE – GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE -:-
2021-10-16/15:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG – KS SPÓJNIA LANDEK II -:-
2021-10-16/15:00 LKS BESKID GODZISZKA – LKS ZAPORA WAPIENICA II -:-
2021-10-17/11:00 UKS ROTUZ – BRONÓW II – KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2021-10-17/15:00 KS BYSTRA II – LKS ZAPORA PORĄBKA -:-

Kolejka nr 10
2021-10-23/15:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE – LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2021-10-23/15:00 LKS ZAPORA PORĄBKA – LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE -:-
2021-10-23/15:00 LKS GROŃ BUJAKÓW – KS BYSTRA II -:-
2021-10-24/13:00 LKS ZAPORA WAPIENICA II – UKS ROTUZ – BRONÓW II -:-
2021-10-24/15:00 GLKS WILKOWICE II – KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2021-10-24/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK II – LKS BESKID GODZISZKA -:-

Kolejka nr 11
2021-10-30/14:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE – LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2021-10-30/14:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG – LKS ZAPORA PORĄBKA -:-
2021-10-30/14:00 LKS BESKID GODZISZKA – GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE -:-
2021-10-30/14:00 KS ISKRA RYBARZOWICE – LKS ZAPORA WAPIENICA II -:-
2021-10-31/11:00 UKS ROTUZ – BRONÓW II – KS SPÓJNIA LANDEK II -:-
2021-10-31/14:00 KS BYSTRA II – GLKS WILKOWICE II -:-