Browse By

Klasa A (Podokręg Bielsko) – sezon 2018/2019

Terminarz spotkań:

1 kolejka
11.08 LKS Pionier Pisarzowice 3:0
(1:0)
KS Bystra 15:00
11.08 LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 6:3
(3:1)
LZS Beskid Godziszka 17:00
11.08 KS Międzyrzecze 2:3
(1:3)
LKS Zapora Wapienica 17:00
11.08 GLKS Wilkowice 4:2
(3:0)
LKS Sokół Hecznarowice 17:00
12.08 GLKS Sokół Buczkowice 1:3
(1:2)
KS Soła Kobiernice 17:00
14.08 MRKS Czechowice-Dziedzice II 6:2
(4:0)
LKS Przełom Kaniów 18:00
29.08 UKS Rotuz Bronów odwołany BTS Rekord Bielsko-Biała II 18:00
Na boisku 2:5, wynik spotkania anulowano – drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
2 kolejka
18.08 LKS Przełom Kaniów 6:4
(6:1)
UKS Rotuz Bronów 15:00
18.08 KS Międzyrzecze 1:2
(1:0)
GLKS Wilkowice 17:00
18.08 LKS Sokół Hecznarowice 4:0
(2:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II 17:00
18.08 LKS Zapora Wapienica 1:1
(1:1)
KS Soła Kobiernice 17:00
18.08 LZS Beskid Godziszka 0:4
(0:1)
GLKS Sokół Buczkowice 17:00
19.08 KS Bystra 2:3
(0:2)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 16:30
19.08 BTS Rekord Bielsko-Biała II odwołany LKS Pionier Pisarzowice 17:00
Na boisku 1:1, wynik spotkania anulowano – drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
3 kolejka
25.08 LKS Sokół Hecznarowice 0:4
(0:2)
UKS Rotuz Bronów 16:00
25.08 GLKS Sokół Buczkowice 4:4
(2:2)
KS Bystra 17:00
25.08 LKS Pionier Pisarzowice 3:0
(1:0)
LKS Przełom Kaniów 17:00
25.08 GLKS Wilkowice 3:3
(0:3)
LKS Zapora Wapienica 17:00
25.08 KS Międzyrzecze 1:3
(1:2)
MRKS Czechowice-Dziedzice II 17:00
26.08 KS Soła Kobiernice 3:1
(2:0)
LZS Beskid Godziszka 16:00
26.08 LKS Żar Międzybrodzie Bialskie odwołany BTS Rekord Bielsko-Biała II 17:00
Na boisku 3:4, wynik spotkania anulowano – drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
4 kolejka
01.09 KS Międzyrzecze 4:0
(2:0)
UKS Rotuz Bronów 17:00
01.09 GLKS Wilkowice 2:8
(2:6)
MRKS Czechowice-Dziedzice II 17:00
01.09 LKS Zapora Wapienica 3:4
(3:2)
LZS Beskid Godziszka 17:00
02.09 BTS Rekord Bielsko-Biała II odwołany GLKS Sokół Buczkowice 15:15
Bielsko, ul. Młyńska, spotkanie zakończone po pierwszej połowie ze względu na warunki atmosferyczne – przechodzącą burzę. Na boisku 3:1, wynik spotkania anulowano – drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
02.09 LKS Przełom Kaniów 2:2
(1:2)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 16:00
02.09 LKS Sokół Hecznarowice 0:6
(0:1)
LKS Pionier Pisarzowice 17:00
26.09 KS Bystra 2:6
(0:3)
KS Soła Kobiernice 16:15
W pierwotnym terminie (02.09) spotkanie opóźnione o 8 minut w związku z oberwaniem chmury – ostatecznie zakończone po 5 minutach gry ze względu na stan murawy. W drugim terminie (26.09) rozpoczęte od 5 minuty.
5 kolejka
08.09 UKS Rotuz Bronów 3:3
(1:2)
GLKS Wilkowice 16:00
08.09 LZS Beskid Godziszka 1:3
(0:1)
KS Bystra 17:00
08.09 GLKS Sokół Buczkowice 0:2
(0:1)
LKS Przełom Kaniów 17:00
08.09 KS Soła Kobiernice odwołany BTS Rekord Bielsko-Biała II 17:00
Spotkanie odwołano – drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
08.09 LKS Pionier Pisarzowice 3:1
(2:1)
KS Międzyrzecze 17:00
09.09 LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 1:4
(1:0)
LKS Sokół Hecznarowice 17:00
09.09 MRKS Czechowice-Dziedzice II 7:3
(5:1)
LKS Zapora Wapienica 17:00
6 kolejka
15.09 KS Międzyrzecze 1:3
(0:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 16:00
15.09 LKS Zapora Wapienica 4:1
(2:0)
KS Bystra 16:00
15.09 GLKS Wilkowice 6:2
(4:1)
LKS Pionier Pisarzowice 16:00
16.09 BTS Rekord Bielsko-Biała II odwołany LZS Beskid Godziszka 15:00
Spotkanie odwołano – drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
16.09 LKS Sokół Hecznarowice 3:0
(2:0)
GLKS Sokół Buczkowice 15:30
16.09 LKS Przełom Kaniów 2:1
(1:0)
KS Soła Kobiernice 16:00
16.09 MRKS Czechowice-Dziedzice II 9:0
(2:0)
UKS Rotuz Bronów 16:00
7 kolejka
22.09 LKS Pionier Pisarzowice 3:2
(1:2)
MRKS Czechowice-Dziedzice II 16:00
22.09 GLKS Sokół Buczkowice 5:3
(1:1)
KS Międzyrzecze 16:00
22.09 KS Soła Kobiernice 0:2
(0:1)
LKS Sokół Hecznarowice 16:00
22.09 LZS Beskid Godziszka 2:2
(0:2)
LKS Przełom Kaniów 16:00
23.09 UKS Rotuz Bronów 3:4
(2:1)
LKS Zapora Wapienica 16:00
23.09 LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 1:4
(1:3)
GLKS Wilkowice 16:00
23.09 KS Bystra odwołany BTS Rekord Bielsko-Biała II 16:30
Spotkanie odwołano – drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
8 kolejka
29.09 GLKS Wilkowice 4:2
(2:1)
GLKS Sokół Buczkowice 13:00
29.09 LKS Zapora Wapienica odwołany BTS Rekord Bielsko-Biała II 16:00
Spotkanie odwołano – drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
29.09 LKS Sokół Hecznarowice 10:1
(3:0)
LZS Beskid Godziszka 16:00
29.09 KS Międzyrzecze 3:1
(2:0)
KS Soła Kobiernice 16:00
29.09 UKS Rotuz Bronów 4:1
(2:0)
LKS Pionier Pisarzowice 16:00
30.09 LKS Przełom Kaniów 2:1
(0:1)
KS Bystra 16:00
30.09 MRKS Czechowice-Dziedzice II 5:2
(2:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 16:00
9 kolejka
06.10 LKS Pionier Pisarzowice 4:2
(1:2)
LKS Zapora Wapienica 16:00
06.10 GLKS Sokół Buczkowice 0:1
(0:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II 16:00
Spotkanie zakończone w 58 minucie gry, drużyna gospodarzy nie zgadzając się z decyzjami arbitra zeszła z boiska.
06.10 LZS Beskid Godziszka 1:5
(1:2)
KS Międzyrzecze 16:00
07.10 KS Bystra 1:2
(0:0)
LKS Sokół Hecznarowice 15:00
07.10 BTS Rekord Bielsko-Biała II odwołany LKS Przełom Kaniów 15:00
Spotkanie odwołano – drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
07.10 LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 0:3
(0:2)
UKS Rotuz Bronów 16:00
07.10 KS Soła Kobiernice 2:2
(2:0)
GLKS Wilkowice 16:00
10 kolejka
13.10 MRKS Czechowice-Dziedzice II 6:0
(4:0)
KS Soła Kobiernice 15:00
13.10 LKS Zapora Wapienica 2:3
(2:3)
LKS Przełom Kaniów 16:00
13.10 LKS Sokół Hecznarowice odwołany BTS Rekord Bielsko-Biała II 16:00
Spotkanie odwołano – drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
13.10 KS Międzyrzecze 2:0
(1:0)
KS Bystra 16:00
13.10 GLKS Wilkowice 9:0
(4:0)
LZS Beskid Godziszka 16:00
13.10 LKS Pionier Pisarzowice 0:2
(0:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 16:00
14.10 UKS Rotuz Bronów 5:0
(3:0)
GLKS Sokół Buczkowice 16:00
11 kolejka
20.10 GLKS Sokół Buczkowice LKS Pionier Pisarzowice 15:00
20.10 LZS Beskid Godziszka MRKS Czechowice-Dziedzice II 15:00
21.10 KS Soła Kobiernice UKS Rotuz Bronów 14:00
21.10 LKS Żar Międzybrodzie Bialskie LKS Zapora Wapienica 15:00
21.10 KS Bystra GLKS Wilkowice 15:00
21.10 BTS Rekord Bielsko-Biała II KS Międzyrzecze 15:00
Spotkanie odwołano – drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
21.10 LKS Przełom Kaniów LKS Sokół Hecznarowice 15:00
12 kolejka
27.10 LKS Zapora Wapienica LKS Sokół Hecznarowice 15:00
27.10 KS Międzyrzecze LKS Przełom Kaniów 15:00
27.10 GLKS Wilkowice BTS Rekord Bielsko-Biała II 15:00
Spotkanie odwołano – drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
27.10 UKS Rotuz Bronów LZS Beskid Godziszka 15:00
27.10 LKS Pionier Pisarzowice KS Soła Kobiernice 15:00
27.10 LKS Żar Międzybrodzie Bialskie GLKS Sokół Buczkowice 15:00
28.10 MRKS Czechowice-Dziedzice II KS Bystra 13:00
13 kolejka
03.11 GLKS Sokół Buczkowice LKS Zapora Wapienica 15:00
03.11 KS Soła Kobiernice LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 15:00
03.11 LZS Beskid Godziszka LKS Pionier Pisarzowice 15:00
03.11 LKS Sokół Hecznarowice KS Międzyrzecze 15:00
04.11 KS Bystra UKS Rotuz Bronów 15:00
04.11 BTS Rekord Bielsko-Biała II MRKS Czechowice-Dziedzice II 15:00
Spotkanie odwołano – drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
04.11 LKS Przełom Kaniów GLKS Wilkowice 15:00

Zapraszamy wszystkich chętnych młodych adeptów piłki nożnej do udziałów w treningach. Prowadzimy zajęcia sportowe w każdej kategorii wiekowej: od 4 roku życia do 18 lat.

Telefon: 608 594 681
e-mail: glks-wilkowice@o2.pl