Klasa A (Podokręg Bielsko) – sezon 2020/2021

Terminarz spotkań:

1 kolejka
15.08 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 1:2
(0:2)
KS Bystra 17:00
15.08 LKS Ligota 2:0
(1:0)
LKS Sokół Hecznarowice 17:00
15.08 GLKS Sokół Buczkowice WO KS Międzyrzecze 17:00
Na boisku 2:2, spotkanie zweryfikowane jako walkower na korzyść gości . W drużynie gospodarzy od 46′ do 80′ na boisku przebywało dwóch zawodników spoza Unii Europejskiej.
16.08 LKS Orzeł Kozy 3:0
(0:0)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 16:00
16.08 LKS Zapora Wapienica 3:3
(0:2)
KS Soła Kobiernice 17:00
16.08 GLKS Wilkowice 2:0
(1:0)
UKS Rotuz Bronów 17:00
2 kolejka
22.08 LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 2:1
(1:1)
LKS Ligota 16:00
22.08 KS Bystra 1:4
(1:1)
UKS Rotuz Bronów 17:00
w Wilkowicach
22.08 LKS Sokół Hecznarowice 0:1
(0:1)
GLKS Wilkowice 17:00
22.08 KS Międzyrzecze 0:2
(0:2)
LKS Zapora Wapienica 17:00
22.08 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 7:0
(3:0)
GLKS Sokół Buczkowice 17:00
23.08 KS Soła Kobiernice 2:2
(0:1)
LKS Orzeł Kozy 16:00
3 kolejka
29.08 GLKS Sokół Buczkowice 1:4
(0:2)
KS Bystra 17:00
29.08 LKS Ligota 1:3
(0:2)
KS Soła Kobiernice 17:00
29.08 GLKS Wilkowice 4:0
(1:0)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 17:00
30.08 UKS Rotuz Bronów 2:1
(1:0)
LKS Sokół Hecznarowice 15:00
30.08 LKS Orzeł Kozy 2:1
(1:0)
KS Międzyrzecze 16:00
30.08 LKS Zapora Wapienica 1:1
(1:0)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice 17:00
4 kolejka
05.09 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 3:2
(3:1)
LKS Orzeł Kozy 15:00
05.09 KS Bystra 4:1
(2:0)
LKS Sokół Hecznarowice 16:00
w Wilkowicach
05.09 GLKS Sokół Buczkowice 2:2
(0:1)
LKS Zapora Wapienica 16:00
05.09 KS Soła Kobiernice 1:2
(0:1)
GLKS Wilkowice 16:30
05.09 LKS Ligota 2:2
(1:2)
KS Międzyrzecze 17:30
06.09 LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 2:1
(2:1)
UKS Rotuz Bronów 16:00
5 kolejka
12.09 UKS Rotuz Bronów 1:0
(0:0)
KS Soła Kobiernice 16:00
12.09 GLKS Wilkowice 6:1
(2:1)
KS Międzyrzecze 16:00
12.09 LKS Orzeł Kozy 6:1
(2:0)
GLKS Sokół Buczkowice 16:00
12.09 LKS Sokół Hecznarowice 0:2
(0:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 16:00
12.09 LKS Ligota 2:4
(0:0)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice 16:00
13.09 LKS Zapora Wapienica 1:1
(0:0)
KS Bystra 16:00
6 kolejka
18.09 KS Soła Kobiernice 0:4
(0:2)
LKS Sokół Hecznarowice 16:30
19.09 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 0:2
(0:1)
GLKS Wilkowice 15:00
19.09 KS Bystra 6:1
(2:0)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 16:00
w Wilkowicach
19.09 GLKS Sokół Buczkowice 3:2
(2:1)
LKS Ligota 16:00
19.09 KS Międzyrzecze 1:2
(1:2)
UKS Rotuz Bronów 16:00
20.09 LKS Zapora Wapienica 2:0
(2:0)
LKS Orzeł Kozy 16:00
7 kolejka
26.09 UKS Rotuz Bronów 3:1
(1:1)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice 16:00
26.09 GLKS Wilkowice 9:0
(5:0)
GLKS Sokół Buczkowice 16:00
26.09 LKS Orzeł Kozy 0:3
(0:1)
KS Bystra 16:00
26.09 LKS Sokół Hecznarowice 3:0
(1:0)
KS Międzyrzecze 16:00
26.09 LKS Ligota 0:3
(0:2)
LKS Zapora Wapienica 16:00
27.09 LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 1:3
(0:3)
KS Soła Kobiernice 16:00
8 kolejka
03.10 KS Bystra 2:0
(0:0)
KS Soła Kobiernice 15:00
w Wilkowicach
03.10 LKS Orzeł Kozy 0:1
(0:0)
LKS Ligota 15:00
03.10 GLKS Sokół Buczkowice 1:4
(0:1)
UKS Rotuz Bronów 15:00
03.10 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 2:0
(1:0)
LKS Sokół Hecznarowice 15:00
04.10 KS Międzyrzecze 5:4
(0:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 15:00
04.10 LKS Zapora Wapienica 1:1
(1:1)
GLKS Wilkowice 15:00
9 kolejka
10.10 UKS Rotuz Bronów 2:2
(0:1)
LKS Zapora Wapienica 15:00
10.10 GLKS Wilkowice 8:0
(3:0)
LKS Orzeł Kozy 15:00
10.10 LKS Ligota 1:3
(0:2)
KS Bystra 15:00
11.10 LKS Sokół Hecznarowice 5:2
(1:0)
GLKS Sokół Buczkowice 15:00
11.10 LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 1:6
(0:5)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice 15:00
11.10 KS Soła Kobiernice 0:4
(0:0)
KS Międzyrzecze 15:00
10 kolejka
31.10 LKS Orzeł Kozy 1:5
(0:0)
UKS Rotuz Bronów 13:00
W pierwotnym terminie (17.10), spotkanie nie odbyło się ze względu na zły stan murawy. W drugim terminie (31.10) z powodu zagrożenia epidemicznego, spotkanie bez udziału publiczności.
31.10 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 7:1
(2:1)
KS Soła Kobiernice 14:00
W pierwotnym terminie (17.10), spotkanie nie odbyło się ze względu na zły stan murawy. W drugim terminie (31.10) w związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
31.10 LKS Ligota 1:2
(1:0)
GLKS Wilkowice 14:00
W pierwotnym terminie (17.10) zawody odwołane z powodu złego stanu murawy. W drugim terminie (31.10) w związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
31.10 LKS Zapora Wapienica 5:3
(2:1)
LKS Sokół Hecznarowice 14:00
W pierwotnym terminie (18.10) zawody odwołane z powodu złego stanu murawy. W drugim terminie (31.10) w związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
11.11 KS Bystra 1:1
(1:1)
KS Międzyrzecze 13:30
w Wilkowicach / W pierwotnym terminie (17.10), spotkanie nie odbyło się ze względu na zły stan murawy. W drugim terminie (31.10) spotkanie nie odbyło się ze względu na zagrożenie epidemiczne.
11.11 GLKS Sokół Buczkowice 2:1
(1:0)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 13:30
W pierwotnym terminie (17.10), spotkanie nie odbyło się ze względu na zły stan murawy. W drugim terminie (31.10) spotkanie również ze względu na stan murawy nie odbyło się
11 kolejka
24.10 UKS Rotuz Bronów 2:1
(0:0)
LKS Ligota 15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
24.10 GLKS Wilkowice 3:1
(2:0)
KS Bystra 15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
24.10 LKS Sokół Hecznarowice 4:1
(2:1)
LKS Orzeł Kozy 15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
24.10 KS Międzyrzecze 1:6
(0:2)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice 15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
24.10 LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 1:4
(0:3)
LKS Zapora Wapienica 15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
25.10 KS Soła Kobiernice 0:0
(0:0)
GLKS Sokół Buczkowice 14:30
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.

 

Kolejka 13
3 maja – poniedziałek
1 17:00
Sokół Buczkowice
Wilamowiczanka Wilamowice
1:5

Protokół
2 17:00
Zapora Wapienica
KS Międzyrzecze
4:1

Protokół
3 17:00
Orzeł Kozy
Soła Kobiernice
0:1

Protokół
4 17:00
LKS Ligota
Żar Międzybrodzie Bialskie
6:0

Protokół
5 17:00
GLKS Wilkowice
Sokół Hecznarowice
2:0

Protokół
6 17:00
Rotuz Bronów
KS Bystra
4:1

Protokół
Kolejka 14
24 kwietnia – sobota
1 16:00
Sokół Hecznarowice
Rotuz Bronów
0:0
2 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice
Zapora Wapienica
3:0

Protokół
3 16:00
KS Bystra
Sokół Buczkowice
3:0

Protokół
25 kwietnia – niedziela
4 15:00
KS Międzyrzecze
Orzeł Kozy
1:0

Protokół
5 16:00
Żar Międzybrodzie Bialskie
GLKS Wilkowice
1:5

Protokół
6 16:00
Soła Kobiernice
LKS Ligota
2:0

Protokół
Kolejka 15
1 maja – sobota
1 13:30
GLKS Wilkowice
Soła Kobiernice
3:0

Protokół
2 14:55
Rotuz Bronów
Żar Międzybrodzie Bialskie
3:1

Protokół
3 15:00
Zapora Wapienica
Sokół Buczkowice
2:0

Protokół
4 15:00
Orzeł Kozy
Wilamowiczanka Wilamowice
0:3

Protokół
5 15:00
KS Międzyrzecze
LKS Ligota
0:1

Protokół
6 15:00
Sokół Hecznarowice
KS Bystra
0:0