Klasa A (Podokręg Bielsko) – sezon 2020/2021

Kolejka nr 5
2020-09-12/16:00 LKS ORZEŁ KOZY GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE -:-
2020-09-12/16:00 LKS LIGOTA CENTRUM LKS WILAMOWICZANKA -:-
2020-09-12/16:00 GLKS WILKOWICE KS MIĘDZYRZECZE -:-
2020-09-12/16:00 UKS ROTUZ – BRONÓW KS SOŁA KOBIERNICE -:-
2020-09-12/16:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE -:-
2020-09-13/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA KS BYSTRA -:-
Kolejka nr 6
2020-09-19/15:00 LKS WILAMOWICZANKA GLKS WILKOWICE -:-
2020-09-19/16:00 KS BYSTRA LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE -:-
2020-09-19/16:00 KS MIĘDZYRZECZE UKS ROTUZ – BRONÓW -:-
2020-09-19/16:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE LKS LIGOTA CENTRUM -:-
2020-09-20/16:00 KS SOŁA KOBIERNICE LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2020-09-20/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA LKS ORZEŁ KOZY -:-
Kolejka nr 7
2020-09-26/16:00 LKS ORZEŁ KOZY KS BYSTRA -:-
2020-09-26/16:00 LKS LIGOTA CENTRUM LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2020-09-26/16:00 GLKS WILKOWICE GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE -:-
2020-09-26/16:00 UKS ROTUZ – BRONÓW LKS WILAMOWICZANKA -:-
2020-09-26/16:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE KS MIĘDZYRZECZE -:-
2020-09-27/16:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE KS SOŁA KOBIERNICE -:-
Kolejka nr 8
2020-10-03/15:00 KS BYSTRA KS SOŁA KOBIERNICE -:-
2020-10-03/15:00 KS MIĘDZYRZECZE LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE -:-
2020-10-03/15:00 LKS WILAMOWICZANKA LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2020-10-03/15:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE UKS ROTUZ – BRONÓW -:-
2020-10-03/15:00 LKS ORZEŁ KOZY LKS LIGOTA CENTRUM -:-
2020-10-04/15:00 LKS ZAPORA WAPIENICA GLKS WILKOWICE -:-
Kolejka nr 9
2020-10-10/15:00 LKS LIGOTA CENTRUM KS BYSTRA -:-
2020-10-10/15:00 GLKS WILKOWICE LKS ORZEŁ KOZY -:-
2020-10-10/15:00 UKS ROTUZ – BRONÓW LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2020-10-11/15:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE -:-
2020-10-11/15:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE LKS WILAMOWICZANKA -:-
2020-10-11/15:00 KS SOŁA KOBIERNICE KS MIĘDZYRZECZE -:-
Kolejka nr 10
2020-10-17/15:00 KS BYSTRA KS MIĘDZYRZECZE -:-
2020-10-17/15:00 LKS WILAMOWICZANKA KS SOŁA KOBIERNICE -:-
2020-10-17/15:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE -:-
2020-10-17/15:00 LKS ORZEŁ KOZY UKS ROTUZ – BRONÓW -:-
2020-10-17/15:00 LKS LIGOTA CENTRUM GLKS WILKOWICE -:-
2020-10-18/15:00 LKS ZAPORA WAPIENICA LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
Kolejka nr 11
2020-10-24/15:00 GLKS WILKOWICE KS BYSTRA -:-
2020-10-24/15:00 UKS ROTUZ – BRONÓW LKS LIGOTA CENTRUM -:-
2020-10-24/15:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE LKS ORZEŁ KOZY -:-
2020-10-24/15:00 KS MIĘDZYRZECZE LKS WILAMOWICZANKA -:-
2020-10-25/15:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2020-10-25/15:00 KS SOŁA KOBIERNICE GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE -:-

Zapraszamy wszystkich chętnych młodych adeptów piłki nożnej do udziałów w treningach. Prowadzimy zajęcia sportowe w każdej kategorii wiekowej: od 4 roku życia do 18 lat.

Telefon: 608 594 681
e-mail: glks-wilkowice@o2.pl