Miesiąc: Lipiec 2016

II miejsce w 6 Ogólnopolskim Turnieju LZS Dziewcząt i Chłopców rocznika 2003 „Mała Piłkarska Kadra Czeka” imieniem Marka Procyszyna.

IMG_20160708_101322609

W dniach 07.07.2016r – 10.07.2016r. w Prószkowie koło Opola odbył się Finał Centralny 6 Ogólnopolskiego Turnieju Ludowych Zespołów Sportowych Dziewcząt i Chłopców „Mała Piłkarska Kadra Czeka” imienia Marka Procyszyna.

Organizatorzy:

  • Ministerstwo Sportu i Kulturystyki

  • Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

  • Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Opolu.

Partnerzy:

  • Polski Związek Piłki Nożnej.

W turnieju brało udział 14 zespołów chłopców i 13 zespołów dziewcząt reprezentujących poszczególne województwa z całej Polski z rocznika 2003, wyłonione w eliminacjach wojewódzkich. Drużyna młodzików GLKS Wilkowice reprezentowała województwo śląskie w składzie:

  • Aleksander CADER

  • Kacper CHOWANIEC

  • Adrian JANICA

  • Sebastian KANIK

  • Maciej MARZEC

  • Kamil NOWICKI

  • Piotr PAWLIK

  • Maciej ŚWIECAK

  • Paweł WIRSKI

  • Nikodem ZIOŁO

  • Tomasz GALA – Trener

  • Dariusz KANIK- Kierownik Drużyny

W fazie grupowej młodzicy GLKS-U zmierzyli się z:

  • LKS Gród Podegrodzie (województwo małopolskie) wygrywając 2:0;

  • LZS Doruchów (województwo wielkopolskie) wygrywając 1:0;

  • UKS Fala Świekatowo (województwo kujawsko-pomorskie) wygrywając 3:2;

Rozgrywki grupowe zespół GLKS Wilkowice zakończył na 1 miejscu zdobywając 9 punktów tracąc tylko 2 bramki, zdobywając 6 bramek.

W ćwierćfinale zawodnicy GLKS-u zmierzyli się z:

  • GLKS Ludwiniak Ludwin (województwo lubelskie) remisując 0:0 a w rzutach karnych wygrywając 2:1;

W półfinale młodzicy z Wilkowic zmierzyli się z MKS Polonia Słubice (województwo lubuskie) wygrywając po zaciętym i twardym meczu 1:0;

W finale po bardzo dobrym meczu drużyna GLKS Wilkowice uległa 3:0 CERAMICE OPOCZNO (województwo łódzkie). Kończąc rozgrywki na II miejscu zdobywając wicemistrzostwo Polski w rozgrywkach Ludowych Zespołów Sportowych rocznika 2003.

RAPORT KOŃCOWY:

VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ LZS CHŁOPCÓW rocznik 2003

MAŁA PIŁKARSKA KADRA CZEKA” IMIENIA MARKA PROCYSZYNA

1. LKS Ceramika Opoczno                                                   8. SKS Osiczanka Osice

2. GLKS Wilkowice                                                                9. LKS Chojniak

3. MKS Polonia Słubice                                                       10. LKS Piast Stopnica

4. LZS Doruchów                                                                 11. LKS Gród Podegrodzie

5. GLKS Ludwiniak Ludwin                                                12. LKS Orzeł Bierzwnik

6. MKS Jeziorany                                                                13. UKS Fala Świekatowo

7. UKS Rodło Opole                                                            14. LKS Cukrownik Pszenno

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA