Browse By

Klasa A (Podokręg Bielsko) – sezon 2018/2019 – Terminarz

14 kolejka
23.03LKS Zapora Wapienica1:2
(0:2)
KS Międzyrzecze15:00
23.03LKS Sokół Hecznarowice2:0
(1:0)
GLKS Wilkowice15:00
23.03LKS Przełom Kaniów2:4
(1:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II15:00
23.03KS Bystra1:2
(0:1)
LKS Pionier Pisarzowice15:00
23.03LZS Beskid Godziszka2:0
(1:0)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie15:00
23.03KS Soła Kobiernice2:1
(0:1)
GLKS Sokół Buczkowice15:00
15 kolejka
30.03KS Soła Kobiernice2:0
(2:0)
LKS Zapora Wapienica15:00
30.03GLKS Sokół Buczkowice7:0
(4:0)
LZS Beskid Godziszka15:00
30.03UKS Rotuz Bronów5:2
(0:2)
LKS Przełom Kaniów15:00
31.03MRKS Czechowice-Dziedzice II2:1
(1:1)
LKS Sokół Hecznarowice13:00
31.03LKS Żar Międzybrodzie Bialskie4:2
(1:1)
KS Bystra15:00
31.03GLKS Wilkowice2:2
(0:2)
KS Międzyrzecze15:00
16 kolejka
06.04LKS Zapora Wapienica2:3
(1:3)
GLKS Wilkowice16:00
06.04UKS Rotuz Bronów3:2
(1:1)
LKS Sokół Hecznarowice16:00
06.04LZS Beskid Godziszka0:2
(0:1)
KS Soła Kobiernice16:00
07.04MRKS Czechowice-Dziedzice II3:0
(1:0)
KS Międzyrzecze13:00
Sztuczna nawierzchnia
07.04KS Bystra3:0
(1:0)
GLKS Sokół Buczkowice15:00
07.04LKS Przełom Kaniów2:6
(0:3)
LKS Pionier Pisarzowice16:00
17 kolejka
13.04LZS Beskid Godziszka0:7
(0:3)
LKS Zapora Wapienica16:00
13.04KS Soła Kobiernice3:3
(0:1)
KS Bystra16:00
13.04LKS Pionier Pisarzowice3:1
(1:0)
LKS Sokół Hecznarowice16:00
13.04UKS Rotuz Bronów0:3
(0:2)
KS Międzyrzecze16:00
14.04MRKS Czechowice-Dziedzice II3:2
(2:2)
GLKS Wilkowice13:00
14.04LKS Żar Międzybrodzie Bialskie2:1
(0:1)
LKS Przełom Kaniów16:00
18 kolejka
20.04LKS Zapora Wapienica1:4
(1:2)
MRKS Czechowice-Dziedzice II11:00
20.04GLKS Wilkowice1:1
(0:1)
UKS Rotuz Bronów11:00
20.04KS Międzyrzecze1:3
(1:1)
LKS Pionier Pisarzowice11:00
20.04LKS Sokół Hecznarowice2:0
(1:0)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie11:00
20.04LKS Przełom Kaniów3:3
(0:1)
GLKS Sokół Buczkowice11:00
22.04KS Bystra5:2
(3:2)
LZS Beskid Godziszka14:00
19 kolejka
27.04LKS Pionier Pisarzowice3:1
(1:0)
GLKS Wilkowice11:00
27.04KS Soła Kobiernice2:2
(0:0)
LKS Przełom Kaniów16:00
27.04GLKS Sokół Buczkowice3:2
(1:1)
LKS Sokół Hecznarowice17:00
27.04UKS Rotuz Bronów4:3
(1:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
28.04KS Bystra4:2
(1:2)
LKS Zapora Wapienica15:00
28.04LKS Żar Międzybrodzie Bialskie1:2
(1:1)
KS Międzyrzecze17:00
20 kolejka
04.05LKS Przełom Kaniów6:0
(2:0)
LZS Beskid Godziszka16:00
04.05LKS Zapora Wapienica0:5
(0:4)
UKS Rotuz Bronów17:00
04.05GLKS Wilkowice6:0
(3:0)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie17:00
04.05KS Międzyrzecze2:1
(0:1)
GLKS Sokół Buczkowice17:00
04.05LKS Sokół Hecznarowice2:2
(0:1)
KS Soła Kobiernice17:00
05.05MRKS Czechowice-Dziedzice II5:0
(2:0)
LKS Pionier Pisarzowice16:00
21 kolejka
11.05KS Soła Kobiernice2:1
(0:0)
KS Międzyrzecze16:00
11.05LZS Beskid Godziszka0:2
(0:1)
LKS Sokół Hecznarowice17:00
11.05GLKS Sokół Buczkowice2:3
(1:1)
GLKS Wilkowice17:00
11.05LKS Pionier Pisarzowice3:4
(2:2)
UKS Rotuz Bronów17:00
12.05KS Bystra0:3
(0:1)
LKS Przełom Kaniów15:00
12.05LKS Żar Międzybrodzie Bialskie2:6
(0:4)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
22 kolejka
18.05KS Międzyrzecze4:1
(1:0)
LZS Beskid Godziszka13:00
18.05MRKS Czechowice-Dziedzice II3:0
(1:0)
GLKS Sokół Buczkowice13:30
18.05LKS Zapora Wapienica1:2
(0:2)
LKS Pionier Pisarzowice17:00
18.05UKS Rotuz Bronów2:1
(1:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie17:00
18.05GLKS Wilkowice4:1
(2:1)
KS Soła Kobiernice17:00
18.05LKS Sokół Hecznarowice1:3
(0:3)
KS Bystra17:00
23 kolejka
25.05KS Soła KobierniceMRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
25.05LZS Beskid GodziszkaGLKS Wilkowice17:00
25.05GLKS Sokół BuczkowiceUKS Rotuz Bronów17:00
26.05KS BystraKS Międzyrzecze15:00
26.05LKS Przełom KaniówLKS Zapora Wapienica16:00
26.05LKS Żar Międzybrodzie BialskieLKS Pionier Pisarzowice17:00
24 kolejka
01.06LKS Zapora WapienicaLKS Żar Międzybrodzie Bialskie17:00
01.06LKS Pionier PisarzowiceGLKS Sokół Buczkowice17:00
01.06UKS Rotuz BronówKS Soła Kobiernice17:00
01.06MRKS Czechowice-Dziedzice IILZS Beskid Godziszka17:00
01.06GLKS WilkowiceKS Bystra17:00
01.06LKS Sokół HecznarowiceLKS Przełom Kaniów17:00
25 kolejka
08.06LKS Sokół HecznarowiceLKS Zapora Wapienica17:00
08.06LZS Beskid GodziszkaUKS Rotuz Bronów17:00
08.06GLKS Sokół BuczkowiceLKS Żar Międzybrodzie Bialskie17:00
09.06KS BystraMRKS Czechowice-Dziedzice II15:00
09.06LKS Przełom KaniówKS Międzyrzecze16:00
09.06KS Soła KobierniceLKS Pionier Pisarzowice16:00
26 kolejka
15.06LKS Zapora WapienicaGLKS Sokół Buczkowice16:00
15.06LKS Żar Międzybrodzie BialskieKS Soła Kobiernice16:00
15.06LKS Pionier PisarzowiceLZS Beskid Godziszka16:00
15.06UKS Rotuz BronówKS Bystra16:00
15.06GLKS WilkowiceLKS Przełom Kaniów16:00
15.06KS MiędzyrzeczeLKS Sokół Hecznarowice16:00

Zapraszamy wszystkich chętnych młodych adeptów piłki nożnej do udziałów w treningach. Prowadzimy zajęcia sportowe w każdej kategorii wiekowej: od 4 roku życia do 18 lat.

Telefon: 608 594 681
e-mail: glks-wilkowice@o2.pl