Bielsko-Biała: Klasa okręgowa „ZINA Bielsko-Biała-Tychy grupa 5

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKS LĘDZINY 30 81 26 3 1 110:23
2 GLKS WILKOWICE 30 78 25 3 2 103:24
3 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 30 76 24 4 2 102:21
4 OKS ZET TYCHY 30 58 17 7 6 79:42
5 GKS CZARNI JAWORZE 30 57 18 3 9 86:43
6 LKS PASJONAT DANKOWICE 30 41 12 5 13 61:55
7 OKS JUWE TYCHY – JAROSZOWICE 30 39 11 6 13 53:72
8 LKS WISŁA WIELKA 30 38 11 5 14 60:70
9 MKS ISKRA PSZCZYNA 30 38 12 2 16 58:66
10 LKS ŁĄKA 30 37 10 7 13 46:65
11 BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 30 32 9 5 16 44:70
12 GTS BOJSZOWY 30 31 9 4 17 44:71
13 LKS STUDZIENICE 30 26 7 5 18 40:84
14 LKS OGRODNIK TYCHY 30 23 7 2 21 43:93
15 BAP PIAST GOL 30 16 5 1 24 39:107
16 KS BESTWINKA 30 16 4 4 22 29:91

Bielsko-Biała: Klasa B

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS SOKÓŁ ZABRZEG -AWANS DO KLASY A 22 59 19 2 1 105:27
2 GLKS WILKOWICE II  – AWANS DO KLASY A
22 56 18 2 2 143:21
3 LKS ZAPORA PORĄBKA 22 54 17 3 2 78:20
4 LKS GROŃ BUJAKÓW 22 45 14 3 5 81:41
5 LKS BESKID GODZISZKA 22 37 12 1 9 60:72
6 LKS ZAPORA WAPIENICA II 22 29 8 5 9 60:54
7 KS ISKRA RYBARZOWICE 22 29 9 2 11 47:80
8 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 22 29 9 2 11 74:78
9 UKS ROTUZ – BRONÓW II 22 20 6 2 14 52:79
10 KS SPÓJNIA LANDEK II 22 16 5 1 16 39:80
11 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 22 3 1 0 21 13:136
12 KS BYSTRA II 22 7 2 1 19 14:78

II liga wojewódzka A1 Junior Grupa płd.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 TS PODBESKIDZIE II S.A. 22 59 19 2 1 106:25
2 GLKS WILKOWICE 22 50 16 2 4 49:23
3 UKS WARSZOWICE 22 39 12 3 7 70:55
4 KP BESKID SKOCZÓW 22 34 10 4 8 65:49
5 KS KUŹNIA USTROŃ 22 33 10 3 9 76:71
6 LKS VICTORIA HAŻLACH 22 31 9 4 9 40:45
7 CKS PIAST CIESZYN 22 30 8 6 8 51:47
8 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 22 26 8 2 12 40:62
9 TS CZARNI – GÓRAL ŻYWIEC 22 23 6 5 11 46:67
10 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 22 18 5 3 14 27:60
11 BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 22 17 5 2 15 35:78
12 LKS PASJONAT DANKOWICE 22 16 4 4 14 51:74

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy „Tychy – Bielsko-Biała” Grupa 5 (RW

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 TS PODBESKIDZIE S.A. BIELSKO-BIAŁA 10 27 9 0 1 61:10
2 SIÓDEMKA TYCHY 10 23 7 2 1 37:10
3 SMS Tychy 10 19 6 1 3 45:14
4 UNIA BIERUŃ STARY 10 9 3 0 7 12:60
5 GLKS WILKOWICE 10 8 2 2 6 16:30
6 MKS LĘDZINY 10 1 0 1 9 11:58

III liga wojewódzka C1 Trampkarz „Tychy – Bielsko-Biała” Grupa 5 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GLKS WILKOWICE 10 25 8 1 1 47:14
2 ISKRA PSZCZYNA 10 19 6 1 3 35:19
3 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE – REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO 10 14 4 2 4 46:25
4 BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 10 14 4 2 4 29:40
5 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 10 11 3 2 5 28:30
6 CZARNI JAWORZE 10 3 1 0 9 14:71

Bielsko-Biała: IV liga okręgowa D1 Młodzik „RW”

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS DRZEWIARZ JASIENICA 10 25 8 1 1 45:13
2 LKS ZAPORA WAPIENICA 10 20 6 2 2 28:16
3 LKS PASJONAT DANKOWICE 10 14 4 2 4 11:18
4 GLKS WILKOWICE 10 11 3 2 5 18:23
5 UKS DWÓJKA KOZY 10 10 3 1 6 12:19
6 GKS CZARNI JAWORZE 10 5 1 2 7 10:35