Z wielką przyjemnością informujemy, że konkurs pn. „Nasza Ziemia Bielska z perspektywy roweru w obiektywie”, realizowany przez Gminny Ludowy Klub Sportowy „Wilkowice”, w ramach grantu pod nazwą „Klimczok zdobyty – dwa koła i Ty” w ramach projektu grantowego pn. Promowana Ziemia Bielska w ramach Poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 został rozstrzygnięty.
Co prawda, w konkursie udział wzięło tylko dziesięciu pasjonatów fotografii, jednak, jak wiadomo, liczy się nie ilość, lecz jakość ????
Zgłoszone do konkursu fotografie przedstawiają piękno naszego regionu – „Ziemi Bielskiej”. Część artystów starała się pokazać dynamikę i ruch. Inni zaprezentowali beskidzki krajobraz. Jedno jest pewne – wszystkie fotografie mają swój niepowtarzalny urok!

Zgodnie z regulaminem, w wyniku oceny przesłanych fotografii, komisja konkursowa postanowiła przyznać I miejsce Panu Rafałowi Nyczowi, II Piotrowi Skoczylasowi, a III miejsce Kindze Wyszomirskiej. Pozostał siódemka uczestników konkursu otrzymała wyróżnienia.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłane prace.
Zarząd GLKS „Wilkowice”

W sprawie odbioru nagród prosimy o kontakt telefoniczny numer 782 014 558

Wszystkie zdjęcia Laureatów można obejrzeć w galerii  konkursu w zakładce menu strony Klimczok zdobyty dwa koła i Ty.
I miejsce Rafał Nycz