5 kolejkę drużyna trampkarzy GLKS-u Wilkowice zagrała 1 października podejmując na własnym boisku lidera- drużynę z Czańca. Mecz rozpoczął się dla nas wyśmienicie gdy w pierwszej minucie meczu błąd przeciwnika wykorzystał Sebastian Kanik i wpakował piłkę do siatki.

Mecz przebiegał pod naszym dyktandem i tak parę minut po pierwszej bramce piłkę w siatce umieścił Tomek Damek po asyście Sebastiana Kanika. Pod koniec pierwszej połowy mieliśmy swoje okazję ale żadnej nie udało się zamienić na bramki, bliski był tego Oskar Słowiok obijając poprzeczkę przeciwnika. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 2:0.

Druga połowa była inna, większą inicjatywę przejęła drużyna gości, czego skutkiem była bramka z rzutu karnego na 2:1. Mecz toczył się w bardzo szybkim i zaciętym tempie, obie drużyny atakowały i broniły. Wynikiem jednej z naszych akcji był rzut rożny, z którego bramkę zdobył Maciek Nikiel. Czaniec nie złożył broni i tak po bramce w końcowych minutach, goście doprowadzili do stanu 3:2. taki wynik pozostał już do końca meczu.

Wygrywamy mecz 3:2 i stajemy się nowym liderem naszej grupy.

Dziękujemy bardzo wszystkim tym, którzy byli na meczu i dopingowali naszą drużynę. Mamy nadzieję, że wam się podobało i to nie będzie ostatni mecz z taką liczbą kibiców.

Skład: Maciek Świecak, Maciek Marzec, Kuba Michalak, Kamil Nowicki, Maciek Nikiel, Marek Siuda, Oskar Słowiok, Kuba Złoch, Sebastian Kanik, Maks Sieja, Tomek Damek, Kacper Chowaniec, Paweł Wirski, Nikodem Loranc, Kamil Wajdzik, Adrian Janica, Piotrek Pawlik i Patryk Polak.

Bramki: Sebastian Kanik, Tomek Damek i Maciek Nikiel.

Asysty : 2- Sebastian Kanik

Trener: Tomasz Gala

Kierownik Drużyny: Dariusz Kanik