12208788_880689452026254_7037511858623409387_n

LKS Bestwinka 1 : 5 ( 1:1 ) GLKS Wilkowice

Bramki dla GLKS Wilkowice:

Na obiekt dziewiątej Bestwinki zawitali w sobotnie popołudnie piłkarze liderujących Wilkowic. Faworytem meczu byli goście, pierwsi z bramki cieszyli się jednak nieoczekiwanie gospodarze. Bestwinka mogła pokusić się o korzystny wynik meczu, jednak na jej drodze stanęły między innymi dwie czerwone kartki, otrzymane przez jej zawodników.

W 29 minucie miejscowych kibiców ucieszyło zdobycie bramki, dającej prowadzenie, przez Bartosza Adamowicza. Goście zdołali odpowiedzieć przed przerwą, za sprawą celnego uderzenia Kamila Krzaka. Kolejne bramki padały już w drugiej połowie, a rozpoczął w 60 minucie od bramki samobójczej Krystian Wojnar. Chwilę później z boiskiem pożegnał się, po ujrzeniu drugiej żółtej kartki, Zbigniew Wierzgoń, po upływie kolejnych dwóch minut do siatki Bestwinki trafił Krystian Mańkus.

W końcówce spotkania gospodarzy dobił dwoma trafieniami Jakub Pilch. W doliczonym czasie gry z boiskiem pożegnał się, za wybitnie niesportowe zachowanie, Bartłomiej Chmielniak. Gra miejscowych w dziewiątkę nie miała już większego znaczenia dla wyniku spotkania.

Wygrana pozwala drużynie z Wilkowic cieszyć się prowadzeniem w tabeli, z dwoma punktami przewagi nad wiceliderami z Jaworza i Wapienicy. Bestwinka pozostaje dziewiąta.