Kolejka nr 1
2023-05-17/17:30 KS MIĘDZYRZECZE LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2023-05-25/19:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE LKS SOPOTNIA -:-
Kolejka nr 2
2023-06-08/17:00 KS MIĘDZYRZECZE LKS ŁUCZNIK – ŻYWIEC -:-
Kolejka nr 4
2023-05-17/18:00 LKS SOPOTNIA GKS CZARNI JAWORZE -:-
2023-05-24/17:30 LKS PRZEŁOM KANIÓW KS MIĘDZYRZECZE -:-
2023-05-24/18:30 LKS ZAPORA WAPIENICA GLKS SferaNET WILKOWICE -:-
Kolejka nr 5
2023-05-07/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS SOPOTNIA -:-
Kolejka nr 6
2023-05-14/11:00 KS MIĘDZYRZECZE UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2023-06-01/18:30 LKS ZAPORA WAPIENICA TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
Kolejka nr 7
2023-05-21/09:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW -:-
2023-05-21/09:00 TS PODBESKIDZIE S.A. KS MIĘDZYRZECZE -:-
2023-05-21/12:00 LKS SOPOTNIA LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2023-05-21/17:00 GLKS SferaNET WILKOWICE LKS PRZEŁOM KANIÓW -:-
2023-05-25/18:00 GKS CZARNI JAWORZE LKS CZANIEC -:-
2023-05-25/18:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS ŁUCZNIK – ŻYWIEC -:-
Kolejka nr 8
2023-05-28/10:00 LKS CZANIEC TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2023-05-28/11:00 KS MIĘDZYRZECZE GLKS SferaNET WILKOWICE -:-
2023-05-28/12:00 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2023-05-28/12:00 LKS SOPOTNIA LKS ŁUCZNIK – ŻYWIEC -:-
2023-05-28/12:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW GKS CZARNI JAWORZE -:-
2023-05-28/12:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
Kolejka nr 9
2023-06-04/10:00 GLKS SferaNET WILKOWICE UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2023-06-04/12:00 TS PODBESKIDZIE S.A. LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW -:-
2023-06-04/12:00 GKS CZARNI JAWORZE KS MIĘDZYRZECZE -:-
2023-06-04/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS PRZEŁOM KANIÓW -:-
2023-06-04/12:00 LKS SOPOTNIA LKS CZANIEC -:-
2023-06-04/12:00 LKS ZAPORA WAPIENICA LKS ŁUCZNIK – ŻYWIEC -:-
Kolejka nr 10
2023-06-11/09:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE GKS CZARNI JAWORZE -:-
2023-06-11/11:00 KS MIĘDZYRZECZE TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2023-06-11/12:00 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS ŁUCZNIK – ŻYWIEC -:-
2023-06-11/12:00 LKS CZANIEC LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2023-06-11/12:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW LKS SOPOTNIA -:-
2023-06-11/12:00 TS PODBESKIDZIE S.A. GLKS SferaNET WILKOWICE -:-
Kolejka nr 11
2023-06-18/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA LKS PRZEŁOM KANIÓW -:-
2023-06-18/12:00 GLKS SferaNET WILKOWICE LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW -:-
2023-06-18/12:00 GKS CZARNI JAWORZE TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2023-06-18/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2023-06-18/12:00 LKS SOPOTNIA KS MIĘDZYRZECZE -:-
2023-06-18/12:00 LKS CZANIEC LKS ŁUCZNIK – ŻYWIEC -:-