W weekend 25-26.09 nasze drużyny grały ze zmiennym szczęściem.
Jednak warto zaznaczyć bardzo dobrą postawę naszych juniorów starszych, którzy jako beniaminek 2 ligi wojewódzkiej zajmują pozycję vice-lidera ????⚽️
Drużyna juniorów młodszych B1 mimo dotkliwiej porażki w ostatni weekend obecnie zajmuje trzecie miejsce ????
Drużyny trampkarzy C1 w ostatni weekend uległa drużynie Tychów, jednak to nie wpłynęło na obecną postawę drużyny, która zajmuje pozycję vice-lidera z identycznym dorobkiem punktowym co BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała. ????⚽️
Drużyna trampkarzy C2 znakomicie sobie radzi w 2 lidze wojewódzkiej. W ten weekend wysoko pokonała drużynę z Pszczyny i obecnie zajmuje 4 pozycję. Warto podkreślić, że w siedmiu meczach zgromadziła 12pkt, tyle samo co Ruch Chorzów, SMS Tychy oraz więcej niż Piast Gliwice, czy BTS Rekord.
Drużyna młodzików D1 jako beniaminek nie weszła najlepiej w nowy sezon, mimo dobrej gry do tej pory nie zdobyła żadnych punktów. Jednak pozostaje kwestią czasu kiedy drużyna zacznie zdobywać punkty.
Drużyna młodzików D2 obecnie w swojej lidze zajmuje 4 miejsce i w swoich meczach zgromadziła 7 pkt tyle samo co zajmująca 3 miejsce Akademia BVB im. Łukasza Piszczka.