Miniony sezon, pomimo pandemii w tle, był dla naszego klubu wyjątkowo udany pod względem wyników sportowych.

Mimo trudnego okresu, klub zaczyna się mocno rozwijać. W ostatnim czasie powstała szkółka dla maluchów GLKS KIDS, bardzo dobrze funkcjonuje Akademia Piłkarska Młode Wilczki. W tym sezonie zawodnicy Akademii we wszystkich kategoriach wiekowych wygrali Ligi prowadzone przez Podokręg Bielski oraz Śląski ZPN awansując na wyższy szczebel rozgrywek, co na pewno pozytywnie wpłynie na dalszy rozwój naszej młodzieży.

Nasi juniorzy zmagania ligowe w tym sezonie zakończyli na pierwszym miejscu w grupie i w najbliższym tygodniu rozegrają baraż o awans do II Ligi Wojewódzkiej Grupa Południowa.

W zakończonym sezonie powstała również II drużyna seniorska, w głównej mierze oparta na naszych młodzieżowych zawodnikach. Początek rozgrywek w B klasie okazał się dość trudny, przestawienie się z gry juniorskiej na seniorską zajęło trochę czasu naszym młodym zawodnikom. Jesień zakończyliśmy na 8 miejscu w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Natomiast wiosna należała już do naszych młodzieżowców, zdobyliśmy 21 punktów i w końcowym rezultacie rozgrywki kończmy na 5 miejscu.

Nasza pierwsza drużyna zdominowała w tym sezonie rozgrywki w A klasie Podokręgu Bielskiego awansując po 3 latach do Okręgówki Bielsko – Tyskiej. Seniorzy zdobyli 64 punkty, nie zaznając w całym sezonie porażki.

To był ciężki, ale udany sezon! Z optymizmem patrzymy w przyszłość i dziękujemy wszystkim za takie zaangażowanie !