DSC_0118

GODZ 8.00 Z POD GMINY W WILKOWICACH WYRUSZAMY NA TRZECI Z KOLEI OBÓZ ZIMOWY ORGANIZOWANY PRZEZ NASZĄ AKADEMIĘ ..

TYM RAZEM WYJEŻDŻAMY DO PAWŁOWIC GDZIE ZASTAJEMY NA MIEJSCU FANTASTYCZNE WARUNKI DO TRENINGÓW WIĘC ZAANGAŻOWANIA NA PIERWSZYM TRENINGU NIE BRAKUJE DLA ZMARTWIONYCH RODZICÓW KRÓTKIE WYJAŚNIENIE ŁUKASZ ,PIOTR ,I KACPER PILARZ NIE ZAŁAPALI SIĘ NA ZDJĘCIE PONIEWAŻ PAN BABINA ZAPATRZYŁ SIĘ NA OKOLICZNE WIDOKI PRZY TRASIE NA ŻORY …..I SPÓZNIŁ SIĘ NA TRENING ….

W OSTATNIEJ CHWILI DO NASZEJ OBOZOWEJ GRUPY DOŁĄCZYŁ NIESPODZIEWANIE NORBI ZIOŁO POWODUJĄC ZDZIWIENIE NA TWARZY OPIEKUNÓW ….CÓŻ MIAŁO BYĆ TAK SPOKOJNIE …

WARUNKI MIESZKANIOWE NAPRAWDĘ SUPER JUTRO  WRZUCĘ ZDJĘCIA …

JEDNAK POSIŁKI PRZESZŁY NASZE NAJŚMIELSZE OCZEKIWANIA SWOJSKIE, PYSZNE, ŚWIEŻE …MYŚLĘ ŻE TO ODBIJE SIĘ NA WADZE I TO RACZEJ W NEGATYWNYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU …

DRUGI TRENING DZIŚ WYKOŃCZYŁ CHŁOPAKÓW WIĘC ZAPOWIADA SIĘ SPOKOJNY WIECZÓR NIE WIEM CZY TO CHŁOPCY SIĘ STARZEJĄ CZY NA NAS JUŻ TO NIE ROBI WRAŻENIA …..

GODZ 22.00 I GŁOŚNO JEST TYLKO W POKOJU TRENERÓW WŁAŚCIWIE W POKOJU NOWOŻEŃCÓW …….RESZTA JUŻ PRAWIE ŚPI NO MOŻE OPRÓCZ ŁUKASZA ALE ON MÓWI CHYBA NAWET PRZEZ SEN INFO WIECZORU A WŁAŚCIWIE CAŁEGO DNIA CI…………..NORBI ŚPI …..DOBRANOC ….

POZDROWIENIA OD DZIECIAKÓW DLA STĘSKNIONYCH RODZICÓW NAJBARDZIEJ TĘSKNIĄCĄ MAMĄ ZOSTAJĄ DZIŚ PANI WRONIEWSKA I PANI BĄK …….