A klasa 01.04.2023r. – boisko w Pisarzowicach

Pionier Pisarzowice – GLKS SFERANET II Wilkowice 1:0 (0:0)
GLKS II: Świecak – Śleziak, Kolarczyk, Kozieł, Nikolienko (46’ Tylniak) – Marek, Sundukov (75’ Ziobrowski), Kasprzycki, Zacny (70’ Mojżesz), Laszczak (65’ Gibas) – Khudaiberdiiev (70’ Rozumkiewicz).
Po dobrym meczu na terenie trudnego rywala i ostatecznie dość pechowym przebiegu spotkania, nasze rezerwy niestety minimalnie przegrywają z Pionierem Pisarzowice. Warte odnotowania z pewnością debiuty zawodników z rocznika 2007 – Kacpra Świecaka i Michała Ziobrowskiego oraz występ troszkę starszych kolegów z ekipy juniorów.

Liga okręgowa – 01.04.2023r. boisko w Wilkowicach

GLKS SFERANET Wilkowice – KS Międzyrzecze 1:4 (0:2)
1:3 Kępys 85’
GLKS: Zajac – Mędrek, Gawryś (75’ Duźniak), Kruczek, Cybiński (46’ Czadankiewicz) – Szędzielarz, Kubica, Borowicz (46’ Matlak) – Mańdok (65’ Wiewióra), Marzec (80’ Kurowski), Kępys.
Pierwsza drużyna po spotkaniu pełnym walki musi ponownie uznać wyższość wicelidera z Międzyrzecza, tym razem przegrywając 1:4. Po niezłym meczu, toczonym w szybkim tempie i dużej ilości pechowych błędów indywidualnych nie byliśmy w stanie zdobyć jakichkolwiek punktów. Cieszy kolejny występ licznej młodzieży i kolejne debiuty naszych juniorów w seniorskiej, ligowej piłce Dziś po raz pierwszy w „dorosłym” GLKSie zagrali Jakub Duźniak i Tomasz Kurowski .

Siatkówka 01.04.2023r.

W sobotnie popołudnie siatkarki GLKS-u rozegrały rewanżowe spotkanie z zespołem GS UKS KRZANOWICE II i podobnie jak w zeszłym tygodniu odniosły bardzo pewne zwycięstwo,tym samym Nasze Panie zapewniły sobie pierwsze miejsce w tabeli, do rozegrania pozostało już tylko jedno spotkanie sezonu zasadniczego po którym wkroczymy w fazie play-off. Nasze siatkarki w tym sezonie wzorowo wywiązują się ze swoich obowiązków o czym świadczy komplet punktów które zgromadziły do tej pory i miejmy nadzieję że w ostatnim meczu z zespołem MTS As Myszków ta seria zostanie podtrzymana. Z tego miejsca gratulujemy postawy Naszego zespołu i liczymy na jeszcze więcej pozytywnych emocji na meczach Naszych siatkarek

Dziękujemy po raz kolejny za wsparcie Naszych kibiców którzy i tym razem nie zawiedli oraz szczególne podziękowania dla firmy MP NEW HOME która ufundowała sprzęt dla Naszego zespołu.