GLKS Wilkowice z nowym Sponsorem Tytularnym

Miło nam poinformować, że Prezes klubu Dariusz Wandzel podpisał dwuletnią umowę sponsoringową z firmą Nacomi kosmetyki naturalne

Umowa wchodzi w życie od 1 lipca i wiąże się między innymi ze zmianą nazwy, z dotychczasowej GLKS SferaNET Wilkowice na GLKS Nacomi Wilkowice.
Firma Nacomi kosmetyki naturalne jest producentem i dystrybutorem wyjątkowych kosmetyków naturalnych.
Nacomi to marka kosmetyków stworzonych wyłącznie z najwyższej jakości surowców ekologicznych i organicznych. Inspiracją dla nas jest natura, zdrowy tryb życia i naturalne piękno.
Łącząc dobroczynne składniki ekologiczne z pięknymi zapachami oraz idealnie dobierając konsystencję naszych produktów sprawiamy, że każda kobieta może się delektować pielęgnacją własnego ciała i włosów bez obaw o swoje zdrowie.
Pasja tworzenia naturalnych kosmetyków, napędzana zadowoleniem naszych klientów sprawia, że nieustannie poszerzamy gamę produktów dbając nie tylko o kobiety, ale również o mężczyzn i co najważniejsze o dzieci.
Dziękujemy za okazane wsparcie
Liczymy na owocną współpracę
📌ul. Ziołowa 29, 43-365 Wilkowice
📞 33 821 92 15
📭 biuro@nacomigroup.pl

Dziękujemy również naszemu poprzedniemu sponsorowi firma SferaNET za wieloletnią współpracę, życzymy wielu sukcesów i liczymy, że nasze drogi jeszcze się zejdą.