O firmie:

Prosperplast to firma rodzinna o bogatych tradycjach, założona w 1993 roku jako dostawca innowacyjnych i estetycznych rozwiązań do domu i ogrodu.

Nasza oferta obejmuje różnorodne propozycje, takie jak donice, zbiorniki na wodę deszczową, kompostowniki oraz inne rozwiązania do uprawy roślin. W naszym szerokim asortymencie znajdują się również produkty do składowania narzędzi, artykuły zimowe oraz dedykowane dzieciom.

W sercu naszej firmy tkwi pasja do tworzenia, innowacyjność w zakresie produktów i technologii, a także ludzie, którzy tworzą profesjonalny i zgrany zespół.

Naszą misją jest kreowanie rozwiązań do domu i ogrodu, których celem jest poprawa jakości życia oraz estetyki przestrzeni. W dążeniu do realizacji tej misji kładziemy nacisk na innowacyjność, funkcjonalność i harmonię. Nasze produkty nie tylko ułatwiają codzienne życie, ale także nadają wnętrzom i otoczeniu wyjątkowy charakter.

Nasz cel to osiągnięcie pozycji globalnego lidera w dziedzinie innowacyjnych, estetycznych i zrównoważonych rozwiązań do domu i ogrodu.

Kładziemy nacisk na innowacyjność, wprowadzając nowoczesne technologie produkcji i korzystając z materiałów najwyższej jakości, aby zrównoważyć nasze produkty i zapewnić ich wysoki standard.

Nawiązujemy współpracę ze światowej klasy projektantami, dzięki którym wyznaczamy trendy w zakresie wzornictwa. W roku 2023 zdobyliśmy prestiżową nagrodę Red Dot, co stanowi wyraz uznania naszych wysiłków i zaangażowania w doskonałość projektową.

Dane kontaktowe:

ul. Wilkowska 968, 43-378 Rybarzowice

stacjonarny: +48 33 817 70 03

biuro@prosperplast.pl

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej członka naszej watahy: www.prosperplast.pl

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie!
Opublikowane przez: Mateusz Zacny  
Już w piątek na hali GOSiR w Wilkowicach rozpoczną się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu w kategorii u-17. Pierwsze spotkanie jest zaplanowane na godzinę 13:00 w piątek!
W dniu startu rozgrywek udostępnimy Państwu link do transmisji na żywo oraz post turniejowy, pod którym będą publikowane wyniki wszystkich