O firmie:

Martes Sport to sieć pond 380 sklepów sportowych zlokalizowanych na terenie Polski, Czech oraz Rumunii. Poprzez swoje umiejscowienie w popularnych galeriach oraz parkach handlowych, nasze sklepy zapewniają powszechną dostępność odzieży, sprzętu i akcesoriów sportowych najbardziej znanych światowych marek. Sklepy o powierzchni od 254 m² do aż 2285 m² są dopasowane do lokalnych warunków i zapotrzebowania.

Pierwszy sklep Martes Sport został otwarty w roku 2005 w Czeladzi. Od tego czasu trwa ciągły i dynamiczny rozwój sieci salonów. Aby sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów cały czas rozbudowujemy asortyment z dbałością o najwyższą jakość produktów. Liczne i atrakcyjne promocje to jeden z naszych głównych atutów. Klienci mogą liczyć zawsze na atrakcyjne ceny. W aplikacji mobilnej M-CLUB można skorzystać z dodatkowych okazji cenowych. Uzupełnieniem oferty sklepów stacjonarnych jest sklep internetowy sklepmartes.pl. Szybka dostawa i profesjonalna obsługa, dziesiątki tysięcy produktów to kilka z wielu zalet naszej platformy sprzedażowej. Sklepmartes.pl poza rynkami na których funkcjonują sklepy stacjonarne, działa również w: Słowacji, Węgrzech, Austrii oraz Niemczech.
Dzięki przejrzystej ekspozycji produktów sklepy Martes Sport są nowoczesne, przyjazne dla klienta oraz oddają klimat i atmosferę sportu. Funkcjonalna i tematyczna organizacja działów sportowych w sklepie pozwala na łatwe poruszanie się po obiekcie oraz szybkie zlokalizowanie poszukiwanego artykułu. Dbałość o klienta jest naszym priorytetem.
Zapraszamy do naszych sklepów!
Dane kontaktowe:
 – ul. Malowany Dworek 115, 43-300 Bielsko-Biała
tel. komórkowy: 507 222 900
email: bok@sklepmartes.pl
strona internetowa: https://sklepmartes.pl/