Browse By

PODSUMOWANIE ROZGRYWEK RUNDA JESIENNA 2017r. w POSZCZEGÓLNYCH LIGACH.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po ponad 2 latach pracę w klubie zakończył trener – Sebastian Gruszfeld, który z drużyną seniorów  awansował do Bielskiej Ligi Okręgowej. Dziękujemy Panie trenerze, składamy serdeczne podziękowania  za dwuletnią pracę z drużyną seniorów życzymy kolejnych sukcesów zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym! Wierzymy, że sportowa wiedza i doświadczenie zostanie z pożytkiem wykorzystane w dalszym funkcjonowaniu GLKS Wilkowice.

Dziękujemy również naszym zawodnikom za 2 lata wysiłku, ciężkiej pracy oraz za zaangażowanie i walkę na boisku, pomimo licznych trudności kadrowych w każdym meczu dawali  z siebie wszystko. Życzymy piłkarzom w rundzie wiosennej wielu sukcesów, zdrowia oraz dalszego uczestnictwa w życiu Klubu.

 Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN) – sezon 2017/2018

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 42 65:18 14 0 1
2 LKS Bestwina 15 33 29:12 10 3 2
3 LKS Błyskawica Drogomyśl 15 28 37:26 9 1 5
4 LKS Pasjonat Dankowice 14 27 46:23 8 3 3
5 WSS Wisła 15 27 42:27 8 3 4
6 GKS Czarni Jaworze 15 26 37:29 8 2 5
7 TS Koszarawa Żywiec 15 25 20:13 7 4 4
8 RKS Cukrownik Chybie 15 23 26:24 6 5 4
9 Góral Żywiec 14 22 27:18 6 4 4
10 LKS Tempo Puńców 15 22 31:29 7 1 7
11 LKS 99 Pruchna 15 16 24:27 3 7 5
12 LKS Orzeł Łękawica 15 13 31:39 4 1 10
13 KKS Spójnia Zebrzydowice 15 13 17:48 4 1 10
14 LKS Leśna 15 9 17:48 3 0 12
15 LKS Metal WG – Skałka Żabnica 15 6 23:48 1 3 11
16 GLKS Wilkowice 15 5 13:56 1 2 12

 

II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 3

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 TS 1909 PIAST CIESZYN 13 32 10 2 1 58:11
2 BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 13 31 10 1 2 52:14
3 LKS ZAPORA WAPIENICA 13 29 9 2 2 56:19
4 KP BESKID SKOCZÓW 13 26 8 2 3 53:14
5 LKS BORY PIETRZYKOWICE 13 24 8 0 5 38:16
6 LKS CZANIEC 13 22 7 1 5 37:24
7 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 13 20 6 2 4 32:28
8 LKS PASJONAT DANKOWICE 13 20 6 2 4 24:21
9 LKS DRZEWIARZ JASIENICA 13 19 6 1 6 28:29
10 KS KUŹNIA USTROŃ 13 16 5 1 7 24:27
11 LKS LEŚNA 13 15 5 0 8 24:34
12 LKS BESTWINA 13 6 2 0 11 11:55
13 GLKS WILKOWICE 13 3 1 0 12 16:81
14 KS SPÓJNIA LANDEK 13 0 0 0 13 4:90

 

III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy „TYCHY-BIELSKO jesień” Grupa 5

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 12 33 11 0 1 58:12
2 BBTS PODBESKIDZIE 12 33 11 0 1 70:13
3 LKS ORZEŁ KOZY 12 19 6 1 5 33:26
4 TS CZARNI – GÓRAL ŻYWIEC 12 12 4 0 8 19:44
5 CKS PIAST Cieszyn 12 10 3 1 8 24:37
6 GLKS WILKOWICE 12 9 3 0 9 17:48
7 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 12 9 3 0 9 18:59

 

Bielsko-Biała: IV liga okręgowa C1 Trampkarz

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS PASJONAT DANKOWICE 10 27 9 0 1 71:15
2 BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 10 24 8 0 2 58:15
3 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 10 18 6 0 4 31:40
4 LKS CZANIEC 10 12 4 0 6 37:29
5 GLKS WILKOWICE 10 9 3 0 7 31:28
6 LKS MAZAŃCOWICE 10 0 0 0 10 5:106

 

Bielsko-Biała: IV liga okręgowa D1 Młodzik

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS ZAPORA PORĄBKA 9 22 7 1 1 55:4
2 GKS CZARNI JAWORZE 9 22 7 1 1 66:7
3 GLKS WILKOWICE 9 19 6 1 2 34:12
4 UKS DWÓJKA KOZY 9 18 5 3 1 28:11
5 KS SOŁA KOBIERNICE 9 16 5 1 3 39:18
6 KS MIĘDZYRZECZE 9 16 5 1 3 35:20
7 LKS PRZEŁOM KANIÓW 9 9 3 0 6 24:41
8 BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 9 4 1 1 7 8:52
9 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 9 4 1 1 7 15:64
10 LKS ORZEŁ KOZY 9 0 0 0 9 6:81

 

Bielsko-Biała: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GLKS WILKOWICE 10 26 8 2 0 51:10
2 BTS REKORD II 10 25 8 1 1 45:13
3 BBTS PODBESKIDZIE II 10 19 6 1 3 36:15
4 LKS CZANIEC 10 9 3 0 7 29:36
5 LKS DRZEWIARZ JASIENICA 10 9 3 0 7 28:33
6 KS ISKRA RYBARZOWICE 10 0 0 0 10 5:87

 

Bielsko-Biała: E1 Orlik Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS ZAPORA WAPIENICA 7 13 4 1 2 46:38
2 GKS CZARNI JAWORZE 6 10 3 1 2 33:31
3 BBTS PODBESKIDZIE 3 9 3 0 0 41:2
4 GLKS WILKOWICE 3 9 3 0 0 33:10
5 KS SPÓJNIA LANDEK 6 8 2 2 2 22:31
6 LKS DRZEWIARZ JASIENICA 5 7 2 1 2 22:15
7 KS BYSTRA 4 1 0 1 3 10:17
8 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 6 0 0 0 6 10:73

 

Bielsko-Biała: F1 Żak Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GLKS WILKOWICE 6 16 5 1 0 41:24
2 KS BESTWINKA 7 15 5 0 2 51:39
3 BTS REKORD 7 11 3 2 2 49:37
4 BBTS PODBESKIDZIE 4 7 2 1 1 40:33
5 LKS ZAMEK GRODZIEC 3 4 1 1 1 19:9
6 LKS PASJONAT DANKOWICE 4 3 1 0 3 20:30
7 LKS PIONIER PISARZOWICE 6 1 0 1 5 27:45
8 LKS PRZEŁOM KANIÓW 3 0 0 0 3 4:34

Zapraszamy wszystkich chętnych młodych adeptów piłki nożnej do udziałów w treningach. Prowadzimy zajęcia sportowe w każdej kategorii wiekowej: od 4 roku życia do 18 lat.

Telefon: 608 594 681
e-mail: glks-wilkowice@o2.pl