Browse By

Podsumowanie całego sezonu 2015/2016

6959755-soccer-ball-goal

Tabela rozgrywek w sezonie 2015/2016
Bielsko-Biała: Klasa A

AWANS I drużyny po 30 latach do Ligi Okręgowej!

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 GLKS WILKOWICE 26 60 19 3 4 82:35
2 KS CZARNI JAWORZE 26 58 18 4 4 78:29
3 LKS ZAPORA WAPIENICA 26 48 15 3 8 66:45
4 LKS ZAPORA PORĄBKA 26 47 13 8 5 54:36
5 LKS PRZEŁOM KANIÓW 26 45 14 3 9 81:57
6 LKS PIONIER PISARZOWICE 26 44 13 5 8 50:39
7 KS BESTWINKA 26 38 11 5 10 56:54
8 LKS BESKID GODZISZKA 26 36 10 6 10 46:56
9 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE II 26 35 10 5 11 58:53
10 KS BYSTRA 26 29 7 8 11 48:53
11 KS ISKRA RYBARZOWICE 26 25 7 4 15 45:76
12 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 26 21 5 6 15 28:54
13 LKS MAZAŃCOWICE 26 15 4 3 19 28:76
14 LKS GROŃ BUJAKÓW 26 12 3 3 20 22:79

 

II liga wojewódzka A1 Junior „BOZPN” Grupa 4

 

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 TS PODBESKIDZIE S.A. II 26 63 20 3 3 135:33
2 TS CZARNI – GÓRAL ŻYWIEC 26 63 20 3 3 85:20
3 LKS PASJONAT DANKOWICE 26 63 21 0 5 113:38
4 KP BESKID SKOCZÓW 26 54 18 0 8 92:30
5 TS PIAST CIESZYN 26 50 16 2 8 74:46
6 LKS ZAPORA WAPIENICA 26 48 15 3 8 99:52
7 LKS ORZEŁ KOZY 26 37 12 1 13 51:92
8 BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 26 29 9 2 15 45:64
9 LKS ZAPORA PORĄBKA 26 27 8 3 15 46:73
10 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 26 26 8 2 16 61:99
11 GLKS WILKOWICE 26 22 7 1 18 39:105
12 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 26 19 5 4 17 38:73
13 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 26 17 5 2 19 40:104
14 LKS LEŚNA 26 14 4 2 20 24:113

13415506_1752366778308161_7267683495286126598_o


 

Bielsko-Biała: IV liga okręgowa C1 Trampkarz

 

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 LKS BESTWINA. 14 36 12 0 2 75:8
2 LKS PASJONAT DANKOWICE 14 33 11 0 3 53:33
3 LKS BESKID GODZISZKA. 14 31 10 1 3 45:27
4 KS BESTWINKA. 14 24 8 0 6 85:24
5 LKS PIONIER PISARZOWICE. 14 14 4 2 8 23:69
6 GLKS WILKOWICE. 14 13 4 1 9 18:38
7 KS SPÓJNIA LANDEK. 14 9 3 0 11 25:77
8 LKS ZAPORA PORĄBKA. 14 6 2 0 12 12:60

13416895_1752366498308189_735240258825337037_o


 

AKADEMIA PIŁKARSKA „MŁODE WILCZKI” – GLKS Wilkowice
Bielsko-Biała: III liga okręgowa D1 Młodzik „”WIOSNA”” Grupa 6

 

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 WILKOWICE 14 39 13 0 1 54:12
2 ŻYWIECKA APN 14 39 13 0 1 86:17
3 TS PIAST CIESZYN 14 24 8 0 6 74:31
4 CUKROWNIK CHYBIE 14 22 7 1 6 71:38
5 BESKID GILOWICE 14 21 7 0 7 51:31
6 CZANIEC 14 16 5 1 8 32:51
7 MIĘDZYRZECZE 14 6 2 0 12 12:100
8 GOLESZÓW 14 0 0 0 14 6:106

13443126_1752366054974900_6496724701743389005_o

 

Zwycięzcy Wojewódzkiego finał LZS rocznika 2003 „Mała Piłkarska Kadra Czeka” – Dankowice 07.06.2016 r. Reprezentanci Województwa Śląskiego w Ogólnopolskim finale LZS który zostanie rozegrany w dniach 7-10 lipca 2016 r. w Prószkowie, Województwo Opolskie.


 

II liga wojewódzka D2 Młodzik „wiosna” Grupa płd.

 

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 UKS GOL BIERUŃ 10 25 8 1 1 41:12
2 MKS ŻORY 10 24 8 0 2 40:13
3 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 10 22 7 1 2 58:12
4 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 10 12 4 0 6 22:36
5 MKS ISKRA PSZCZYNA 10 4 1 1 8 8:36
6 GLKS WILKOWICE 10 1 0 1 9 10:70

13490606_1752365891641583_8769799394854992238_o

 


 

Najmłodsi zawodnicy Akademii Piłkarskiej brali udział w następujących rozrywkach:


   GRUPA Wiekowa U-11   

Zawodnicy zajęli 9 miejsce w grupie rozgrywkowej.
 W SKŁADZIE:

  1. Kacper Bąk (2006)
  2. Szymon Laszczak (2006)
  3. Aleksander Bojdys (2006)
  4. Radosław Górkiewicz (2006)
  5. Marek Salachna (2006)
  6. Kacper Duraj (2006)
  7. Karol Drelicharz (2006)
  8. Łukasz Kwaśny (2006)
  9. Jakub Mańdok (2006)
  10. Mikołaj Rozumkiewicz (2005)
    Trener: Krzysztof Bąk

  GRUPA Wiekowa  U-9

Zawodnicy zajęli 1 miejsce w grupie rozgrywkowej. Następnie doszli w fazie play – off  do 1/8 finału. W turnieju barażowym który odbył się w Wałbrzychu nasi młodzi zawodnicy zajęli 5 miejsce.

W  SKŁADZIE:          

  1. Piotr Wrona (2008)
  2. Patryk Walczak (2008)
  3. Piotr Babina (2007)
  4. Norbert Zioło (2007)
  5. Fabian Nowak (2007)
  6. Przymysław Górny (2007)
  7. Patryk Kołodziej (2007)
  8. Kamil Boba (2008)
  9. Adam Dominiak (2008)
  10. Kacper Świecak (2007)

Trener: Krzysztof Bąk

 Liga 2006 Halowa Liga Skrzatów 2015/2016  

LP Zespół Mecze Punkty Z R P Bramki
1 BTS Rekord B-B 2006 10 30 10 0 0 10:0
2 Football Academy 2006 10 22 7 1 2 8:3
3 GLKS Wilkowice 2006 10 14 4 2 4 5:5
4 Czarni Jaworze 2006 10 7 2 1 7 3:8
5 Smerfiki Łodygowice 2006 10 7 2 1 7 3:8
6 KS Rudzica 2006 10 7 2 1 7 2:7

 Liga 2007 Halowa Liga Skrzatów 2015/2016  

LP Zespół Mecze Punkty Z R P Bramki
1 Football Academy 2007 10 27 9 0 1 11:1
2 GLKS Wilkowice 2007 10 21 7 0 3 7:3
3 BBTS Podbeskidzie 2007 10 18 6 0 4 6:4
4 BTS Rekord B-B 2007 10 12 4 1 5 4:5
5 Academia Silesia 2007 10 6 2 1 7 2:9
6 Smerfiki Łodygowice 2007 10 3 1 0 9 1:9

 

BESKIDZKA LIGA MALUCHÓW rocznik 2008 i młodsi.

AKADEMIA PIŁKARSKA MŁODE WILCZKI

13422341_1752365721641600_5617812983848805620_o

Zapraszamy wszystkich chętnych młodych adeptów piłki nożnej do udziałów w treningach. Prowadzimy zajęcia sportowe w każdej kategorii wiekowej: od 4 roku życia do 18 lat.

Telefon: 608 594 681
e-mail: glks-wilkowice@o2.pl