Półkolonia ferie zimowe – Ważne informacje

Informacja dotycząca półkolonii

Proszę o pobranie i wypełnienie kompletu dokumentów i oddanie trenerowi prowadzącemu grupę do końca przyszłego tygodnia czyli do 25 stycznia .

Wpłaty za półkolonię należy dokonać na konto klubowe to samo na które płacimy składki członkowskie. W tytule wpłaty imię nazwisko dziecka i dopisek półkolonia.

W związku z dodatkowymi atrakcjami w programie półkolonii oraz ze zwiększeniem liczy trenerów i opiekunów zgodnie z zaleceniami kuratorium ostateczny koszt półkolonii to 200 zł .

Przypominamy, że udział w półkolonii nie zwalnia uczestników z opłacania składek członkowskich za miesiące styczeń i luty.

Pliki do pobrania i wypełnienia:

Lista uczestników

Zgoda medyczna

Zgoda rodziców

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Karta kwalifikacyjna uczestnika

Regulamin

ferie glkswilkowice

Ferie zimowe z GLKS Wilkowice

Miejsce hala gosir Wilkowice Koszt 150 zł

Termin 11-15 luty

Klub sportowy Glks Wilkowice zaprasza wszystkich  zawodników z roczników od 2006 do 2010  do wzięcia udziału w półkolonii organizowanej przez klub na terenie hali sportowej gosir Wilkowice w dniach od 11-16 luty ….

Plan półkolonii

Poniedziałek

8.00 -8.30 zbiórka zawodników

8.30 omówienie planu zajęć i regulaminu półkolonii podział na grupy

9.00 do 11.30 zajęcia rekreacyjno -sportowe z podziałem na grupy

A Trening indywidualnej techniki piłki nożnej

B zajęcia gimnastyczno – akrobatyczny

C zajęcia z judo

12.00 Posiłek

13.00 wyjazd do aquaparku w Leśnej powrót pod halę 16.00

Wtorek

8.00 zbiórka uczestników

8.30 do 9.30  zajęcia rozrywkowe ( FIFA ,piłkarzyki ,gry planszowe ,szachy )

9.30 do 12.00 zajęcia rekreacyjno-sportowe

A Trening indywidualnej techniki piłki nożnej

B Trening Motoryczny

C Małe Gry  od 1*1 do 4*4 z naciskiem na odpowiednie zachowania taktyczne w defensywie i ofensywie

12.30 Posiłek

13.30 Wyjazd do go jump  powrót ok godziny 16.00

Środa

8.00 do 8.30 zbiórka uczestników

8.00 do 11.30 zajęcia rekreacyjno-sportowe

A Trening Mentalny

B Trening indywidualnej techniki piłki nożnej

C Małe gry budowanie przewagi w ataku w różnych strefach boiska

12 .00 Posiłek  

13.00 wyjazd na Kręgielnie powrót ok godziny 16.00

Czwartek

8.00 do 8.30 Zbiórka uczestników

8.30 do 12.00 zajęcia rekreacyjne i sportowe

A trening mentalny

B trening motoryczny

C trening techniki indywidualnej

12.00 Posiłek

13.00 Wyjazd na lodowisko powrót ok  16.00

Piątek

8.00 do 8.30  Zbiórka uczestników

8.30 do 12.00  Testy sprawności piłkarskiej ,test motoryczny typu rast ,badanie i analiza składu ciała ,testy psychologiczne

12.00 Szaleństwo na śniegu zjazdy na czymkolwiek  jeżeli tylko dopisze aura pracownicy gosir przygotują nam tor do zjazdów po zakończonej zabawie ognisko  jeżeli aura będzie nie korzystna to zakończymy mini turniejem piłki nożnej i pizzą

Godzina 15.00 zakończenie podsumowanie i wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz nagród dla najlepszych obozowiczów

* Plan półkolonii może ulec zmianie

Osoby odpowiedzialne za organizację :

Krzysztof Bąk i Mateusz Kudzia

Trenerzy prowadzący zajęcia

Krzysztof Bąk

Mateusz Kudzia

Kamil Jakubiec

Dorota Chudziec

Wojtylak Mariusz

Koszt półkolonii z kuligiem 150 zł

Zapisy u trenera Krzysztof Bąk 512081416

Ilość miejsc ograniczona

ferie glkswilkowice

Podsumowanie rundy jesiennej – sezon 2018/2019

Klasa A (Podokręg Bielsko)

LP.DRUŻYNAMPKTZRP+/-
1MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE1230100268:19
2GLKS WILKOWICE122783154:25
3LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE122480433:20
4UKS ROTUZ – BRONÓW122271436:28
5LKS PIONIER PISARZOWICE122170532:22
6LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE121961531:32
7KS MIĘDZYRZECZE121860630:25
8LKS PRZEŁOM KANIÓW121752526:35
9KS SOŁA KOBIERNICE121752523:26
10LKS ZAPORA WAPIENICA121442630:37
11GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE121031822:35
12KS BYSTRA124111016:44
13LKS BESKID GODZISZKA124111013:66
KOLEJKA NR 13
2018-11-03/14:00GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICELKS ZAPORA WAPIENICA1:2
2018-11-03/14:00KS SOŁA KOBIERNICELKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE2:1
2018-11-03/14:00LKS BESKID GODZISZKALKS PIONIER PISARZOWICE0:5
2018-11-03/14:00LKS SOKÓŁ HECZNAROWICEKS MIĘDZYRZECZE1:2
2018-11-04/14:00KS BYSTRAUKS ROTUZ – BRONÓW0:2
2018-11-04/14:00LKS PRZEŁOM KANIÓWGLKS WILKOWICE1:7

Bielsko-Biała: III liga okręgowa A1 Junior

LP.DRUŻYNAMPKTZRP+/-
1UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ.92790055:8
2LKS PIONIER PISARZOWICE92271132:13
3GLKS WILKOWICE91752229:24
4KS BESTWINKA91752226:15
5KS SPÓJNIA LANDEK91550420:15
6KS SOŁA KOBIERNICE91031525:29
7LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE9930618:26
8LKS BESKID GODZISZKA8721521:30
9LKS WILAMOWICZANKA8411623:27
10LKS MAZAŃCOWICE900092:64

Bielsko-Biała: IV liga okręgowa C1 Trampkarz

LP.DRUŻYNAMPKTZRP+/-
1LKS PASJONAT DANKOWICE10301000118:7
2LKS CZANIEC102480271:18
3LKS BESTWINA101550547:25
4GLKS WILKOWICE101240649:53
5LKS PIONIER PISARZOWICE10930731:44
6LKS ORZEŁ KOZY10000100:169

III liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 5

LP.DRUŻYNAMPKTZRP+/-
1MKS ISKRA PSZCZYNA102790164:10
2KS SIÓDEMKA TYCHY101651420:22
3BBTS PODBESKIDZIE101442419:27
4GLKS WILKOWICE101341518:23
5LKS CZANIEC10930716:46
6APN GKSTYCHY10822615:24

III liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa 5

LP.DRUŻYNAMPKTZRP+/-
1BBTS PODBESKIDZIE102372122:8
2BTS REKORD101961335:11
3AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ GKSTYCHY101961315:14
4GLKS WILKOWICE101442427:17
5KS SIÓDEMKA TYCHY10613610:23
6MKS ISKRA PSZCZYNA1041187:43

Bielsko-Biała: F1 Żak Grupa 3

LP.DRUŻYNAMPKTZRP+/-
1UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO BIAŁA61860033:6
2KS BYSTRA6822215:14
3KS ISKRA RYBARZOWICE6721318:21
4GLKS WILKOWICE6101513:38

Program NNW PZU dla piłki nożnej

Program NNW PZU dla piłki nożnej.

Program NNW PZU to jedyne na rynku ogólnopolskim rozwiązanie, które łączy NNW z serwisem ubezpieczeń zdrowotnych. Stworzony został przez PZU S.A. jako kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa dla zawodników piłkarskich klubów sportowych zrzeszonych PZPN. Jest więc wspólną odpowiedzią PZU i Polskiego Związku Piłki Nożnej na potrzeby i oczekiwania tysięcy polskich piłkarzy i piłkarek, którzy w przypadku odniesienia kontuzji na boisku mają gwarancję profesjonalnej opieki: od pomocy lekarskiej i transportu do placówki służby zdrowia, poprzez ewentualny zabieg, aż po zabiegi rehabilitacyjne i refundację kosztów zakupu sprzętu rehabilitacyjnego.

ubezpieczenie GLKS

NNW-PZU-PZPN-Formularz-zgłoszeniowy-i-oświadczenie

Krótkie podsumowanie rozegranych meczy.

W Wilkowicach GLKS mierzyły się z LKS Metal WG – Skałka Żabnica, oba zespoły walczą o utrzymanie. W zdecydowanie lepszej sytuacji przed i jak się ostatecznie okazało po meczu, są goście. Drużyna LKS Metal WG – Skałka Żabnica, po 90 minutach meczu, zdołała wywieźć komplet oczek wynik 0:2. Natomiast w środę drużyna seniorów rozegrała zaległe spotkanie z LKS Orzeł Łękawica. Mecz zakończył wynikiem 4:2 na korzyść drużyny Orła.
II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 3 _2018-05-15/ LKS BORY PIETRZYKOWICE – GLKS WILKOWICE 1:1
III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy „TYCHY – BIELSKO” Grupa 5 (RW)  2018-05-12/ LKS Orzeł Kozy  – GLKS WILKOWICE  5:0
Bielsko-Biała: V liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) 2018-05-15/ LKS Porąbka – GLKS WILKOWICE 3:2

Podsumowanie majowego długiego weekendu w poszczególnych ligach.

W rozegranym dzisiaj na boisku w Radziechowach kolejnym meczu w ramach rozgrywek III ligi wojewódzkiej B1 Junior Młodszy „TYCHY – BIELSKO” Grupa 5 (RW), zespół juniorów młodszych GLKS Wilkowice pokonał 6:4 drużynę Radziechowy – Wieprz. Niestety jeden z naszych młodych zawodników odniósł kontuzję po starciu z bramkarzem w polu karnym która wyeliminowała go z gry na ok. 4 tygodnie. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.  Bramki zdobyli:  Mateusz HUTYRA – 3; Kacper CHOWANIEC -1, Sebastian Kanik – 1, Dominik Copija -1

Wyniki poszczególnych rozgrywek:

Bielsko-Biała: Klasa okręgowa „AP-SPORT” 2018-05-03/ GLKS WILKOWICE  – LKS 99 PRUCHNA  0: 1
Bielsko-Biała: Klasa okręgowa „AP-SPORT” 2018-05-05/ LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL – GLKS WILKOWICE  3 : 1  (bramka Kamil Krzak)
II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 3 _2018-05-01/  GLKS WILKOWICE  – KS SPÓJNIA LANDEK  3 : 0
III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy „TYCHY – BIELSKO” Grupa 5 (RW)  2018-05-06/ GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ  – GLKS WILKOWICE  6 : 4
Bielsko-Biała: V liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) 2018-05-05/ LKS MAZAŃCOWICE  – GLKS WILKOWICE  1  :  11
Bielsko-Biała: IV liga okręgowa D1 Młodzik (RW) 2018-05-05/ KS SOŁA KOBIERNICE  –  GLKS WILKOWICE  1 : 2
III liga wojewódzka D2 Młodzik „TYCHY-BIELSKO” Grupa 5 (RW) 2018-05-05/ GLKS WILKOWICE  – LKS ŁĄKA 0 : 1
Bielsko-Biała: IV liga okręgowa D2 Młodzik „wiosna” Grupa 2 – 2018-05-05/ GLKS II WILKOWICE – KS ISKRA RYBARZOWICE  2:1
Bielsko-Biała: E1 Orlik Grupa 1 (RW) 2018-05-07/ LKS ZAPORA WAPIENICA – GLKS WILKOWICE    –   :  –