Browse By

Podsumowanie rundy jesiennej – sezon 2018/2019

Podsumowanie rundy jesiennej – sezon 2018/2019

Klasa A (Podokręg Bielsko)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE 12 30 10 0 2 68:19
2 GLKS WILKOWICE 12 27 8 3 1 54:25
3 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 12 24 8 0 4 33:20
4 UKS ROTUZ – BRONÓW 12 22 7 1 4 36:28
5 LKS PIONIER PISARZOWICE 12 21 7 0 5 32:22
6 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 12 19 6 1 5 31:32
7 KS MIĘDZYRZECZE 12 18 6 0 6 30:25
8 LKS PRZEŁOM KANIÓW 12 17 5 2 5 26:35
9 KS SOŁA KOBIERNICE 12 17 5 2 5 23:26
10 LKS ZAPORA WAPIENICA 12 14 4 2 6 30:37
11 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 12 10 3 1 8 22:35
12 KS BYSTRA 12 4 1 1 10 16:44
13 LKS BESKID GODZISZKA 12 4 1 1 10 13:66
Kolejka nr 13
2018-11-03/14:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE LKS ZAPORA WAPIENICA 1:2
2018-11-03/14:00 KS SOŁA KOBIERNICE LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 2:1
2018-11-03/14:00 LKS BESKID GODZISZKA LKS PIONIER PISARZOWICE 0:5
2018-11-03/14:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE KS MIĘDZYRZECZE 1:2
2018-11-04/14:00 KS BYSTRA UKS ROTUZ – BRONÓW 0:2
2018-11-04/14:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW GLKS WILKOWICE 1:7

Bielsko-Biała: III liga okręgowa A1 Junior

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 9 27 9 0 0 55:8
2 LKS PIONIER PISARZOWICE 9 22 7 1 1 32:13
3 GLKS WILKOWICE 9 17 5 2 2 29:24
4 KS BESTWINKA 9 17 5 2 2 26:15
5 KS SPÓJNIA LANDEK 9 15 5 0 4 20:15
6 KS SOŁA KOBIERNICE 9 10 3 1 5 25:29
7 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 9 9 3 0 6 18:26
8 LKS BESKID GODZISZKA 8 7 2 1 5 21:30
9 LKS WILAMOWICZANKA 8 4 1 1 6 23:27
10 LKS MAZAŃCOWICE 9 0 0 0 9 2:64

Bielsko-Biała: IV liga okręgowa C1 Trampkarz

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS PASJONAT DANKOWICE 10 30 10 0 0 118:7
2 LKS CZANIEC 10 24 8 0 2 71:18
3 LKS BESTWINA 10 15 5 0 5 47:25
4 GLKS WILKOWICE 10 12 4 0 6 49:53
5 LKS PIONIER PISARZOWICE 10 9 3 0 7 31:44
6 LKS ORZEŁ KOZY 10 0 0 0 10 0:169

III liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 5

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKS ISKRA PSZCZYNA 10 27 9 0 1 64:10
2 KS SIÓDEMKA TYCHY 10 16 5 1 4 20:22
3 BBTS PODBESKIDZIE 10 14 4 2 4 19:27
4 GLKS WILKOWICE 10 13 4 1 5 18:23
5 LKS CZANIEC 10 9 3 0 7 16:46
6 APN GKSTYCHY 10 8 2 2 6 15:24

III liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa 5

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 BBTS PODBESKIDZIE 10 23 7 2 1 22:8
2 BTS REKORD 10 19 6 1 3 35:11
3 AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ GKSTYCHY 10 19 6 1 3 15:14
4 GLKS WILKOWICE 10 14 4 2 4 27:17
5 KS SIÓDEMKA TYCHY 10 6 1 3 6 10:23
6 MKS ISKRA PSZCZYNA 10 4 1 1 8 7:43

Bielsko-Biała: F1 Żak Grupa 3

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO BIAŁA 6 18 6 0 0 33:6
2 KS BYSTRA 6 8 2 2 2 15:14
3 KS ISKRA RYBARZOWICE 6 7 2 1 3 18:21
4 GLKS WILKOWICE 6 1 0 1 5 13:38

 

 

Zapraszamy wszystkich chętnych młodych adeptów piłki nożnej do udziałów w treningach. Prowadzimy zajęcia sportowe w każdej kategorii wiekowej: od 4 roku życia do 18 lat.

Telefon: 608 594 681
e-mail: glks-wilkowice@o2.pl